Депутаты
VI сайланған облыстық мәслихаттың депутаттарымен сайлаушыларды қабылдау КЕСТЕСІ
09-03-2018 10:01

VI сайланған облыстық мәслихаттың депутаттарымен

сайлаушыларды қабылдау

КЕСТЕСІ

р/б

Ф.А.Ә.

Сайлау округі

Қабылдау күні, сағаты

Қабылдау орны

1

Бугубаев   Марат Асхатович

№ 1 Энергетикалық сайлау округі

Айдың 3-ші бейсенбісі, сағат 10:00-ден 11:00-ге дейін

Ақсу кенті, «ЕЭК» УОП ғимараты, 871837-59903, 59904

2

Прокопьев Сергей Леонидович

№ 2 Металлургиялық  сайлау округі

Айдың 3-ші күні,

сағат 15:00-ден 16:00-ге дейін

Ақсу қ., Ақсу ФЗ, 2 қабат, 871837-53336

3

Шалабаева Аршагүл Әлжаханқызы

№ 3 Сельский сайлау округі

Айдың 3-ші сәрсенбісі,

 сағат 16:00-ден 18:00-ге дейін

Ақсу қ.,

«Нұр Отан» ПФ, 871837-58839

4

Терентьев Александр Алексеевич

№ 4 Ақтоғай сайлау округі

Айдың 3-ші сәрсенбісі,

 сағат 15:00-ден 17:00-ге дейін

Павлодар қ., Ақтоғай ОП,

«Нұр Отан» ПФ, 871841-2219, 221907

5

            Сартаев Орал              Рахмашұлы

№ 5 Баянауыл сайлау округі

Айдың 3-ші сәрсенбісі,

 сағат 9:00-ден 16:00-ге дейін

Баянауыл кенті, аудандық мәслихат ғимараты,

 тел.: 91319

6

Бақауов  Марат Жұмабекұлы

№ 6 Железин сайлау округі

Айдың соңғы жұмасы,

 сағат 10:00-ден 12:00-ге дейін

Железин кені, «Нұр Отан» ПАФ, Тәуелсіздік көшесі, 23.

871831-21981

7

Оразбаев Сайлау Шаймарданұлы

№ 7 Ертіс сайлау округі

Айдың 3-ші сәрсенбісі,

 сағат 11:00-ден 13:00-ге дейін

Ертіс ауылы, «Нұр Отан» ПАФ, Бөгенбай көшесі, 110, 871832-22783

8

Нұрханова Гүлмира Ғабдұлхамитқызы

№ 8 Качир сайлау округі

Айдың 1-ші дүйсенбісі,

 сағат 10:00-ден 18:00-ге дейін

Тереңкөл ауылы, Елгина көшесі, 121, 871833-22681, 23847

9

Тұрлыбаев Жанат Қажатұлы

№ 9 Лебяжі сайлау округі

Айдың 1-ші  дүйсенбісі ,

 сағат 9:00-ден 12:00-ге дейін

Аққу ауылы, «Нұр Отан» ПАФ, 871839-21438

10

Түсіпбекова Қарлығаш Жеңісқызы

№ 10 Май сайлау округі

Айдың 3-ші дүйсенбісі,

 сағат 10:00-ден 12:00-ге дейін

Көктөбе ауылы, Абылай хан көшесі, 33, «Нұр Отан» ПАФ, 871838-92147, 92076

11

Әбішев Қайрат Сансызбайұлы

№ 11  Павлодар  сайлау округі

Айдың 4-ші жұмасы,

 сағат 15:00-ден 17:00-ге дейін

Павлодар қ., Толстой көшесі, 22 А, қоғамдық қабылдау бөлмесі, 619502

12

Оспанова Айман Қайыркенқызы

№ 12 Заиртыш сайлау округі

Айдың 1-ші  дүйсенбісі ,

 сағат 16:00-ден 18:00-ге дейін

Павлодар қ., Г. Дүйсенов көшесі, 4, 530832

13

Берковский Владимир Александрович

№ 13 Прибрежный  сайлау округі

Айдың 1-ші  дүйсенбісі ,

 сағат 16:00-ден 18:00-ге дейін

Павлодар қ., Ак. Сәтбаев көшесі, 49,322225

14

БОС ОРЫН

№ 14  Кутузов сайлау округі

 

 

15

Қапенов Қабылқақ Қабдыл-Мәнапұлы

№ 15 Темір жолсайлау округі

Айдың 2-ші  дүйсенбісі ,

 сағат 17:00-ден 19:00-ге дейін

Технологиялық колледж, Я. Геринг көшесі, 79, 515859

16

Крук Олег

Павлович

№ 16 Алматы сайлау округі

Айдың 3-ші бейсенбісі, сағат 14:00-ден 18:00-ге дейін

Павлодар қ.,  Российская көшесі, 16, 515861

17

Паули Элина

Сергеевна

№ 17 Мойылды сайлау округі

Айдың 1-ші  дүйсенбісі ,

 сағат 17:00-ден 19:00-ге дейін

Павлодар қ., 1 Май көшесі, 35/1, «Достық Үйі», каб. 17, 667089

18

Данбай Шухрат Әбдірашитұлы

№ 18 Береговой сайлау округі

Айдың 1-ші  сәрсенбісі ,

 сағат 16:00-ден 18:00-ге дейін

Павлодар қ., Чокин көшесі, 29/1, 342932

19

Романов Роман

Сергеевич

№ 19 Восточный сайлау округі

Айдың 3-ші  сәрсенбісі ,

 сағат 11:00-ден 13:00-ге дейін

Павлодар қ., Павлов көшесі, 11, 778010

20

Бексейітова Бақыт Мақанқызы

№ 20 Қамзин сайлау округі

Айдың 3-ші  сәрсенбісі ,

 сағат 15:00-ден 17:00-ге дейін

Павлодар қ., Кривенко көшесі, 25/а, 616062

21

Теренченко Илья Сергеевич

№ 21 Зеленстрой сайлау округі

Айдың соңғы жұмасы,

 сағат 16:00-ден 17:00-ге дейін

Павлодар қ., № 24  ОЖББ мектебі, 616052

22

БОС ОРЫН

№ 22 Алюминстрой сайлау округі

 

 

23

Стрелковская Марина Владимировна

№ 23 Сәтбаев сайлау округі

Айдың 1-ші  сәрсенбісі ,

 сағат 15:00-ден 17:00-ге дейін

Павлодар қ., Чокин көшесі, 29/1, 344711

24

Сыздықов Серім

Уахапұлы

№  24 Усольский сайлау округі

Айдың 1-ші  сәрсенбісі ,

 сағат 17:00-ден 19:00-ге дейін

Павлодар қ., Майры көшесі, 47/1, 655140

25

Бойчин Анатолий Васильевич

№ 25 Дачный сайлау округі

Айдың 3-ші  дүйсенбісі ,

 сағат 16:00-ден 18:00-ге дейін

Павлодар қ., Камзин көшесі, 346, №21ОЖББ мектебі, 700170

26

Касицин Александр Анатольевич

№ 26 Успен сайлау округі

Айдың 1-ші  сәрсенбісі ,

 сағат 14:00-ден 16:00-ге дейін

Успен ауылы, әкімдік ғимараты, 871834-95900

27

Поляков Александр Владимирович

№ 27 Шарбақты сайлау округі

Айдың 4-ші  сәрсенбісі ,

 сағат 10:00-ден 12:00-ге дейін

Шарбақты ауылы, аудандық мәслихат ғимараты, 871836-21325, 29618

28

Әбдіғұлов Мұрат

Кеңесұлы

№28 Станция сайлау округі

 

 

29

Мейрамова Айнұр Зайыргелдіқызы

№ 29 Орталық сайлау округі

Айдың әрбір  сәрсенбісі,

 сағат 8:00-ден 17:00-ге дейін

Екібастұз қ., «Нұр Отан» ПФ қоғамдық қабылдау бөлмесі, 346440

30

Свамбаев Рысқан Тішпекұлы

№30 Энергетикалық сайлау округі

Айдың соңғы бейсенбісі,

 сағат 16:00-ден 18:00-ге дейін

Екібастұз қ., «Нұр Отан» ПФ қоғамдық қабылдау бөлмесі, 346440

31

Гайнулин Раис

Харисович

№ 31 Оңтүстік сайлау округі

Айдың 1-ші  бейсенбісі,

 сағат 17:00-ден 20:00-ге дейін

Екібастұз қ., «Нұр Отан» ПФ қоғамдық қабылдау бөлмесі, 346440

32

Әбішева Гүлжан Есімбайқызы

№ 32 Батыс сайлау округі

Айдың 2-ші  сәрсенбісі,

 сағат 15:00-ден 17:00-ге дейін

Екібастұз қ., Абай көшесі, 25/24, №1 лицей-мектебінің ғимараты, 340483, 349115