Павлодар облысы мӘслихатының
ресми интернет-ресурсы
Маслихат Павлодарской области
официальный интернет-ресурс
Депутаттар
VII САЙЛАНҒАН ОБЛЫСТЫҚ МӘСЛИХАТ ДЕПУТАТТАРЫНЫҢ ҚАБЫЛДАУ КЕСТЕСІ
15-01-2021 15:45

                                                                    

Т.А.Ә.

Қабылдау

өткізу күні

Қабылдау

уақыты

Қабылдаушы

тұлғаның қызметі (бағыты)

1

2

3

4

5

1.

Әбдірахманова

Света Сағындыққызы

22.01.2021

02.04.2021

01.07.2021

 05.10.2021

сағ.

10.00 

денсаулық сақтау

 

2.

Абитова

Айнұр Сәрсенқызы

 

10.03.2021

03.06.2021

02.09.2021

03.12.2021

 сағ.

10.00

денсаулық сақтау

 

3.

Абишев

Қайрат Сансызбайұлы

 

26.01.2021

06.04.2021

09.07.2021

08.10.2021

сағ.

10.00 

ауыл шаруашылығы

 

4.

Аблезов

Темірхан Қарыбайұлы

 

27.01.2021

09.04.2021

 14.07.2021

12.10.2021

сағ.

10.00 

өнеркәсіп

 

5.

Айтжанова

Динара Нұржанқызы

28.01.2021

13.04.2021

16.07.2021

13.10.2021

сағ.

10.00 

азаматтық сектор

 

6.

Айткенов

Ернұр Нұрмұханұлы

29.01.2021

14.04.2021

20.07.2021

22.10.2021

сағ.

10.00 

мемлекеттік

басқару

 

7.

Әлсейітов

Оспанбек Балтабайұлы

02.02.2021

16.04.2021

22.07.2021

27.10.2021

сағ.

10.00 

өнеркәсіп

 

8.

Амантай

Жарқынбек

05.02.2021

22.04.2021

23.07.2021

29.10.2021

сағ.

10.00 

мәдениет

 

9.

Бегентаев

Мейрам Мухаметрахимұлы

09.02.2021

23.04.2021

27.07.2021

сағ.

10.00 

білім беру

 

10.

Даумова

Раушан Жұмабайқызы

12.02.2021

27.04.2021

28.07.2021

05.11.2021

сағ.

10.00 

өнеркәсіп

 

11.

Дяк

Аурика Георгиевна

18.02.2021

28.04.2021

30.07.2021

09.11.2021

сағ.

10.00 

 

кәсіпкерлік

 

12.

Жетібаева

Анар Ахметқызы

23.02.2021

30.04.2021

03.08.2021

12.11.2021

сағ.

10.00 

білім беру

 

13.

Қайдарова

Гүлнар Шамарқызы

24.02.2021

06.05.2021

04.08.2021

18.11.2021

сағ.

10.00 

өнеркәсіп

 

14.

Қымбатов

Мұрат Амангелдіұлы

25.02.2021

 14.05.2021

05.08.2021

19.11.2021

сағ.

10.00 

кәсіпкерлік

 

15.

Лепехин

Сергей  Васильевич

26.02.2021

19.05.2021

06.08.2021

23.11.2021

сағ.

10.00 

кәсіпкерлік

 

16.

Мұсанап

Мирхат Мәдениетұлы

 

02.03.2021

20.05.2021

10.08.2021

24.11.2021

сағ.

10.00 

өнеркәсіп

 

17.

Нұрханова

Гульмира

Ғабдулхамитқызы

03.03.2021

21.05.2021

13.08.2021

25.11.2021

сағ.

10.00 

кәсіпкерлік

 

18.

Олжатай

Гульмира

04.03.2021

 25.05.2021

18.08.2021

26.11.2021

сағ.

10.00 

кәсіпкерлік

 

19.

Оспанов

Айнар Әбузарұлы

10.03.2021

27.05.2021

19.08.2021

30.11.2021

сағ.

10.00 

ауыл шаруашылығы

 

20.

Прокопьев

Сергей Леонидович

02.03.2021

28.05.2021

20.08.2021

03.12.2021

 сағ.

15.00

өнеркәсіп

 

21.

Садвакасов

Серік Тельманұлы

16.03.2021

02.06.2021

24.08.2021

07.12.2021

сағ.

10.00 

ТКШ

 

22.

Смагулов

Азамат

Сапаргелдіұлы

17.03.2021

03.06.2021

25.08.2021

10.12.2021

 сағ.

10.00

кәсіпкерлік

 

23.

Соломкин

Виталий Вячеславович

19.03.2021

04.06.2021

03.09.2021

14.12.2021

сағ.

10.00 

көлік

 

24.

Терентьев

Александр Алексеевич

25.03.2021

08.06.2021

14.09.2021

21.12.2021

 сағ.

10.00

кәсіпкерлік

 

25.

Теренченко

Илья Сергеевич

26.03.2021

11.06.2021

15.09.2021

28.12.2021

 

 

сағ.10

 

«Nur Otan» партиясы

 

26.

Оразбаев

Сайлау Шаймарданұлы

26.03.2021

15.06.2021

28.09.2021

28.12.2021

сағ.

15.00 

ауыл шаруашылығы

27.

Чидунчи

Ирина Юрьевна

30.03.2021

18.06.2021

29.09.2021

29.12.2021

сағ.

15.00 

білім беру

 

Қабылдау орны: «Nur Otan» партиясының Павлодар облыстық филиалы,

Кривенко  көшесі, 25А

Қабылдауға жазылу тел. 618099, 87084040444