Депутаты
  • Әбдіғұлов Мұрат Кеңесұлы №28 Станция сайлау округі
  • Бексейітова Бақыт Мақанқызы Камзиновский избирательный округ № 20
  • Нұрлан Қаукенұлы Қасымов Кутузовский избирательный округ № 14
  • Теренченко Илья Сергеевич Зеленстроевский избирательный округ № 21
  • Бугубаев Марат Асхатович Энергетический избирательный округ № 1
  • Стрелковская Марина Владимировна Сатпаевский избирательный округ № 23
  • Данбай Шухрат Әбдірашитұлы Береговой избирательный округ № 18
  • Әбішева Гүлжан Есімбайқызы Западный избирательный округ № 32
  • Оразбаев Сайлау Шаймарданұлы Иртышский избирательный округ № 7
  • Романов Роман Сергеевич Восточный избирательный округ № 19
  • Бойчин Анатолий Васильевич Қазақстан Республикасы, Павлодар қаласы ак. Қ. Сәтбаев көшесі, 49
  • Гайнулин Раис Харисович Гайнулин Раис Харисович 1951 жылы 8 қазанда Новосібір облысы Татарск қаласында туды. 1957 жылы ата-анасымен бірге Екібастұз қаласына көшіп келді. 1959 жылы бірінші сыныпқа барды және 1959 жылы Екібаст...
  • Прокопьев Сергей Леонидович Металлургический избирательный округ № 2
  • Паули Элина Сергеевна Мойылдинский избирательный округ № 17
  • Қапенов Қабылқақ Қабдыл-Мәнапұлы Железнодорожный избирательный округ № 15
  • Касицин Александр Анатольевич Успенский избирательный округ № 26
  • Түсіпбекова Қарлығаш Жеңісқызы Майский избирательный округ № 10
  • Нұрханова Гүлмира Ғабдұлхамитқызы Качирский избирательный округ № 8
  • Оспанова Айман Қайыркенқызы г. Павлодар Заиртышский избирательный округ № 12
  • Поляков Александр Владимирович Щербактинский избирательный округ № 27
  • Мейрамова Айнұр Зайыргелдіқызы Центральный избирательный округ № 29
  • Бақауов Марат Жұмабекұлы Железинский избирательный округ № 6
  • Свамбаев Рысқан Тішпекұлы Энергетический избирательный округ №30
  • Крук Олег Павлович Алматинский избирательный округ № 16
  • Әбішев Қайрат Сансызбайұлы Павлодарский избирательный округ № 11
  • Сыздықов Серім Уахапұлы Усольский избирательный округ № 24
  • Берковский Владимир Александрович Прибрежный избирательный округ № 13
  • Тұрлыбаев Жанат Қажатұлы Лебяжинский избирательный округ № 9
  • Шалабаева Аршагүл Олжаханқызы Сельский избирательный округ № 3
  • Терентьев Александр Алексеевич Актогайский избирательный округ № 4
  • Сартаев Орал Рахмашұлы Баянаульский избирательный округ № 5
Қоғамдық кеңестің ҚҰРАМЫ

Облыстық Қоғамдық кеңестің

ҚҰРАМЫ

                                                        

1.   

 Сыздықов

Тито Уахапұлы 

 - Төраға,

«Малайсары-тархан» ҚҚ президенті,

«Павлодар облысының Құрметті азаматы»

2.   

Шамкенова

Роза Шамкенқызы

 - Хатшы

3.   

 Бексейітова

Бақыт Мақанқызы

 - облыстық мәслихаттың хатшысы

4.   

 Қапенов

Қабылқақ

Қабдыл-Манапұлы 

 - Төрағаның орынбасары,

технологиялық колледждің директоры,

облыстық мәслихаттың депутаты

5.   

 Есенжолов

Арман Бекетұлы      

 - Қоғамдық кеңестің мүшесі,

«Қазақстан алюминийі» АҚ президенті, облыстық мәслихаттың депутаты

6.   

 Берковский

Владимир Александрович  

 - Қоғамдық кеңестің мүшесі,

облыстық мәслихаттың депутаты

7.   

 Теренченко

Илья Сергеевич 

 

    

 - Қоғамдық кеңестің мүшесі,

«Нұр Отан» партиясы ОФ төрағасының орынбасары, облыстық мәслихаттың депутаты

 

8.   

  Аввакумов

Виктор Валентинович 

 - Қоғамдық кеңестің мүшесі,

А.П.Чехов атындағы облыстық драма театрының директоры-көркемдік жетекшісі,

«Павлодар облысының Құрметті азаматы»

9.   

 Гуляев

Сергей Николаевич 

-        Қоғамдық кеңестің мүшесі,

«Десента» ҚҚ-ның бас диреторы

10.   

 Логунова

Ляна Александровна 

 - Қоғамдық кеңестің мүшесі,

«Қазақстан іскер әйелдері ассоциациясы» РҚБ облыстық филиалының атқарушы директоры

11.   

 Авдгалак

Дәлелхан 

 

 - Қоғамдық кеңестің мүшесі,

«Бірлік» партиясы» ҚБ ПОФ төрағасы

12.   

 Шөкеев

 Рымтай Шөкейұлы

 

 - Қоғамдық кеңестің мүшесі,

облыстық Ардагерлер кеңесінің төрағасы, «Павлодар облысының Құрметті азаматы»

 

13.   

 Паули

Элина Сергеевна

 

 - Қоғамдық кеңестің мүшесі,

облыс ҚХА жастар бірлестігі Үйлестіру кеңесінің төрағасы

14.   

  Байғұрманов

Ермат Нұрғалиұлы

 - Қоғамдық кеңестің мүшесі,

«АУЫЛ» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы облыстық филиалының төрағасы

15.   

 Деймунд

Виктор Георгиевич

 - Қоғамдық кеңестің мүшесі,

Қазақстан Республикасы «Чернобыль Одағы» заңды тұлғалар ассоциациясының төрағасы

16.   

 Четвериков

Георгий Михайлович

 - Қоғамдық кеңестің мүшесі,

облыстық мүгедектер қоғамының төрағасы

17.   

  Рамазанов

Нұрлан Аманоллаұлы 

         

 

 - Қоғамдық кеңестің мүшесі,

мемлекеттік қызмет ардагері 

 

18.   

  Тұнғат

Әміртай Ыбрайұлы 

-        Қоғамдық кеңестің мүшесі,

«Жаңару» сыбайлас жемқорлыққа қарсы жалпыұлттық қозғалыс» РҚБ ПОФ директорының орынбасары

19.   

  Шәріпов

Қайыркен Аужанұлы    

 - Қоғамдық кеңестің мүшесі,

Педагогикалық еңбек ардагері

Қалалар мен аудандар Қоғамдық кеңестерінің өкілдері

 

Қалалар мен аудандар Қоғамдық кеңестерінің төрағалары

 

20.   

 Рюмкин

Александр Васильевич   

 

-        Павлодар қ. ҚК төрағасы,

Еңбек ардагері, «Павлодар қаласының Құрметті азаматы»

21.   

 Попов

Николай Иванович  

 - Екібастұз қ. ҚК төрағасы,

көміршілер кәсіподағының төрағасы

 

22.   

 Хайыргелдин

Зада Асқарұлы 

 - Ақсу қ. ҚК төрағасы,

Жаяу Мұса атындағы Ақсу колледжі КМҚК-ның директоры

 

23.   

Қуатов

Бәри Әбілмәжитұлы 

 

    

 - Ақтоғай ауданы ҚК төрағасы,

аудандық ардагерлер кеңесінің төрағасы

 

24.   

Жұманов

Ғаниден Қабиденұлы

 - Баянауыл ауданы ҚК төрағасы,

Баянауыл кенті ардагерлер кеңесінің төрағасы

 

25.   

Доскереев

Қайыржан Бекқайырұлы

 -  Железин ауданы ҚК төрағасы,

аудандық ардагерлер кеңесінің төрағасы

26.   

Қайдарова

Айнаш Қадылбекқызы

 - Ертіс  ауданы ҚК төрағасы,

Ертіс туберкулезге қарсы ауруханасының бас дәрігері

27.   

Ахменова

Сәуле Сабенқызы

 - Качирауданы ҚК төрағасы,

Качир ауданының бас дәрігері

28.   

Смағұлов

Мұратбек Әбуұлы

-        Лебяжі ауданынан өкіл,

зейнеткер, аудандық ардагерлер кеңесінің мүшесі

29.   

Нұров Жасқайрат

-        Майауданы ҚК төрағасы,

«НұрЖас» ЖШС директоры

30.   

Әбішев

Қайрат Сансызбайұлы

-        Павлодар ауданы ҚК төрағасы,

«Дәнекер» ШҚ ЖШС директоры, облыстық мәслихаттың депутаты

31.   

Рысмағамбетов

Ислам Қазизоллаұлы

 - Успенауданы ҚК төрағасы,

шаруа қожалығының басшысы

32.   

Поляков

Александр Владимирович

  - Шарбақты ауданы ҚК төрағасы,

«Победа» ЖШС директоры, облыстық мәслихаттың депутаты

33.      

Оразғұлов

Бек Қабдоллаұлы

 - Павлодар облыстық кәсіподақтар Орталығының басшысы

34.

Нұғманова

Гаухар Көкенқызы

 -ҚКХП Павлодар облыстық филиалының бірінші хатшысы

 

Мемлекеттік органдардың өкілдері

 

35.

Бегентаев

Мейрам Мұхаметрахымұлы

-        облыс әкімінің орынбасары

36.

Оразғұлов

Расул Қабдоллаұлы

-        облыс әкімі аппаратының басшысы

37.

Шайхимов

Айтуған Абылайұлы

-        Павлодар аудандық мәслихатының

хатшысы

38.

Колесников

Юрий Юрьевич

-        облыс ІІД бастығының орынбасары

39.

Марданова

Айгүл Қамзақызы 

-        облыстық мәслихат аппаратының басшысы